10.01.2018 chelsea - arsenal maç analizim

ingiltere lig kupası yarı final maçları çift maçlı eliminasyon sistemine göre oynanır bu sebepten bu maçlara tahmin yaparken bu maçların rövanşlarının da olduğunu ve takımların buna göre strateji geliştirebileceklerini göz ardı etmemek gerekir.
chelsea evinde oynamanın avantajını mutlaka değerlendirmek isteyecektir,arsene wengere bu karşılaşmanın rövanşı olması bakımından alacağı sonuç ona bir şans verilmesi açısından nefes aldırsa da bir hafta önce ligte chelsea ile berabere kalması,3 gün önce n.forest'e deplasman 4 gol yiyerek 4-2 mağlup olması wengere nin arsenal deki geleceğinin ciddi şekilde tartışılmasına ve taraftarın büyük tepkisini almasına yol açmıştı,bütün bunlar yetmezmiş gibi takımın önemli oyuncusu ıwobi nin uyuşturcu kullandığı yolunda çıkan haberler wengere i oldukça zor durumda bıraktı.
tekrar maça dönecek olursak her iki takımda ikinci maç için avantajlı bir skor elde etmeye çalışacaktır bu karşılaşmada arsenal için tek farklı gollü yenilgiler avantaj aynı zamanda wengere e zaman kazandıracaktır.
bu karşılaşma için ilk tercihlerim; ms: 1 ve 2.5 üstü olacaktır.
şansınız bol bahtınız açık olsun.
arsenal varını yoğunu koyacak gibi duruyor bu maça. karşılıklı gol de tavsiye edilir.
bende var olabileceğini düşünerek 2.5 üstü tercihimi kullandım kazanan chelsea olacaktır sonuçta rövanşı olan bir karşılaşma. herkese bol şans.
Yazar olmak ister misin?